• Moi Drodzy,

• Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, spec. żywienie człowieka z dietetyką oraz towaroznawstwo żywności. Chcąc pogłębić swoją wiedzę ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach: żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz nauczanie przedmiotów hotelarsko-gastronomicznych na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Nabyłam także uprawnienia pedagogiczne w Centrum Pedagogiki i Psychologii na Politechnice Krakowskiej.

Swoją praktykę w zawodzie rozpoczęłam w Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej na stanowisku dietetyka. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych gastronomicznych. Możliwość  podzielenia się wiedzą oraz chęć pomocy innym w zmianie nawyków żywieniowych sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego systematycznie uczestniczę w szkoleniach oraz konferencjach.

Prywatnie jestem miłośniczką psów i pasjonatką fotografii.

• Sala
            • agnieszka.filiczak@zs3.wroclaw.pl